Centrum Eventowe Barcinek


Barcinek to mała i malownicza miejscowość, oddalona od centrum Poznania o 20 km. Jadąc trasą na Gniezno wystarczy w odpowiednim momencie skręcić, by leśna droga doprowadziła Państwa do urokliwego Centrum eventowego Barcinek.

Centrum eventowe BARCINEK to idealne miejsce na imprezy firmowe, czy uroczystości rodzinne. Dysponujemy wiatą eventową, która pomieści 150 osób. Barcinkowa wiata wyposażona jest w komfortowe ławy oraz wygodne stoły. Wiata posiada grill bar, który umożliwia łatwy dostęp do grillowych dań oraz napoi podczas imprezy plenerowej. Zadbaliśmy także o ściany boczne, które chronią przez wiatrem i deszczem, a jednocześnie nie zasłaniają widoku na otaczającą wiatę naturę.

Wielkość blisko dwuhektarowego terenu pozwala na organizację wielu imprez oraz ustawienie wielu ciekawych atrakcji. Dysponujemy dużym oświetlonym parkingiem, który pomieści około 60 samochodów osobowych oraz autokary. Cały obiekt jest dobrze oświetlony, co pozwala na ujrzenie naszego Centrum eventowego Barcinek w innej odsłonie.

Centrum eventowe Barcinek to nie tylko wiata. Do dyspozycji gości oddajemy salę wraz antresolą, która znajduje się w budynku głównym. Posiadamy też małą salkę konferencyjną, która wyposażona jest w odpowiedni sprzęt potrzebny do przeprowadzenia szkolenia czy małej konferencji. W niedalekiej przyszłości do dyspozycji naszych gości będą dwuosobowe pokoje z łazienkami.

Już dziś zapraszamy Państwa do skorzystania z dobrodziejstw jakie oferuje Centrum eventowe BARCINEK!